Hakkımızda

Pişkin Fidancılık

Pişkin Fidancılık 1969 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu güne kadar geçen 38 yılda, meyve fidanı üretimini kesintisiz sürdüren Pişkin Fidancılık, günümüzde üretim yaptığı bölgenin lider firması haline geldi. Sertifikalı doku kültürü anaçları ile yaptığı üretimler, kullandığı üretim teknikleri ve bölgelere uygun pazar payı yüksek yeni çeşitlerin bulunması konusunda yurtdışındaki fidan üreticileri ve danışmanlık firmaları ile çalışmalar yürüten Pişkin Fidancılık, Türkiye'nin fidan sektöründeki en bilinen, güçlü ve rekabetçi firmalarından biridir.

Pişkin Fidancılık, müşterilerinin yaşam kalitesini ileriye taşıyacak çağdaş, sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik ürünler sunmayı amaçlamakta ve çalışmalarını bu amaca yönelik olarak sürdürmektedir. Bu bağlamda, yurtdışından özel olarak temin edilen sertifikalı baz materyaller ile kendi anaç ve çeşit damızlıklarını kurma çalışmalarına başlamış öncü firmalardan biridir.


Pişkin Fidancılık'ın üretim ve pazarlama stratejilerinin temelini, kalite ve ürün güvenliği ile ilgili tüm süreçlerde, izlenebilirlik ve risk yönetimi yaparak üretim aşamasında tehlikelerin en aza indirilmesi ve tüketicinin modern meyvecilik konusunda bilinçlendirilmesi oluşturmaktadır.

Pişkin Fidancılık, sosyal sorumluluk bilinciyle 'Sağlıklı ve İsmine Doğru Fidan Üretimi'ni ilke olarak kabul etmektedir.

Saygılarımızla …..